XXL Racing Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Remaping

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Remaping Empty
PostajNaslov: Remaping   Remaping Emptyuto vel 23 2010, 20:46

Evo danas stavio najnoviju akrapovu mapu u moj KTM, za nepoverovati kako to dobro funckionise palacgore , sada u trecoj udara ko sa standardnom mapom u drugoj
[Vrh] Go down
marac
vonaBE stariji jazavac
vonaBE stariji jazavac
marac


Broj postova : 1083
Lokacija : ZeGe

Remaping Empty
PostajNaslov: Re: Remaping   Remaping Emptyuto vel 23 2010, 20:48

Kaj imaš power commander?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Remaping Empty
PostajNaslov: Re: Remaping   Remaping Emptyuto vel 23 2010, 20:52

Koji ce mi kurac, odem u servis dam 50 evrica i uradim remaping i na EFI i ECU
[Vrh] Go down
marac
vonaBE stariji jazavac
vonaBE stariji jazavac
marac


Broj postova : 1083
Lokacija : ZeGe

Remaping Empty
PostajNaslov: Re: Remaping   Remaping Emptyuto vel 23 2010, 21:02

Fifty je napisao/la:
Koji ce mi kurac, odem u servis dam 50 evrica i uradim remaping i na EFI i ECU

A i to se može mrgreen
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Remaping Empty
PostajNaslov: Re: Remaping   Remaping Emptyuto vel 23 2010, 21:04

marac je napisao/la:
Fifty je napisao/la:
Koji ce mi kurac, odem u servis dam 50 evrica i uradim remaping i na EFI i ECU

A i to se može mrgreen
Kupi KTM i sve se moze mrgreen
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Remaping Empty
PostajNaslov: Re: Remaping   Remaping Emptyuto vel 23 2010, 21:06

Fifty je napisao/la:
Evo danas stavio najnoviju akrapovu mapu u moj KTM, za nepoverovati kako to dobro funckionise palacgore , sada u trecoj udara ko sa standardnom mapom u drugoj
e moj fifty, da samo znas kaj si napravil oooNE

sad bu te svi popljuvali ovdje jer ti tu skoro svi tvrde da se s akrapima ne treba mapirati makina mrgreen
[Vrh] Go down
marac
vonaBE stariji jazavac
vonaBE stariji jazavac
marac


Broj postova : 1083
Lokacija : ZeGe

Remaping Empty
PostajNaslov: Re: Remaping   Remaping Emptyuto vel 23 2010, 21:07

zaprudanec je napisao/la:
e moj fifty, da samo znas kaj si napravil oooNE

sad bu te svi popljuvali ovdje jer ti tu skoro svi tvrde da se s akrapima ne treba mapirati makina mrgreen

Ajd ne seri pa tu nitko niti ne zna šta je to mapiranje mrgreen
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Remaping Empty
PostajNaslov: Re: Remaping   Remaping Emptyuto vel 23 2010, 21:07

smijeeh smijeeh smijeeh
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Remaping Empty
PostajNaslov: Re: Remaping   Remaping Emptyuto vel 23 2010, 21:09

Fifty je napisao/la:
marac je napisao/la:


A i to se može mrgreen
Kupi KTM i sve se moze mrgreen
sad bez zajebancije, neki dan mi je netko rekao da se cak na KTM-u, kad se stavlja Akrap, mijenja i dizna Question al me ubi jer se ne sjecam jel to bila rijec o starijem duku ili na svim starijim ktmima Question

vjerovatno zato jer se na starijima nije moglo premapirati ko i stariji rsv - tuono pa si s akrapom dobil i cip Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Remaping Empty
PostajNaslov: Re: Remaping   Remaping Emptyuto vel 23 2010, 21:09

marac je napisao/la:
zaprudanec je napisao/la:
e moj fifty, da samo znas kaj si napravil oooNE

sad bu te svi popljuvali ovdje jer ti tu skoro svi tvrde da se s akrapima ne treba mapirati makina mrgreen

Ajd ne seri pa tu nitko niti ne zna šta je to kampiranje mrgreen
Question


smjehh smjehh
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Remaping Empty
PostajNaslov: Re: Remaping   Remaping Emptyuto vel 23 2010, 21:17

`vako, na mom motoru nije akrap , ne menja se nikakva dizna, KTM ima dva racunara, jedan koji kontrolise ubrizgavanje, drugi ECU.Ovaj drugi izmedju ostalog skida restriktore na drugoj i trecoj brzini koji su u sluzbi usrane ekologije , jebala ih ekologija.U svkakom slucaju , oba racunara moraju da se reprogramiraju.Ta mapa i jeste bas akrapova, i najbolje i radi sa akrapovicima.Ta prica u vezi toga da se na akrapovom izduvu ne radi mapa nema veze sa mozgom, zato cim otvoris izduv, elektronika dobija totalno drugacije parametre.Evo ti jedan primer, moj motor se gasio na leru po par puta dnevno, danas posle remapiranja ni jednom .
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Remaping Empty
PostajNaslov: Re: Remaping   Remaping Emptyuto vel 23 2010, 21:23

Fifty je napisao/la:
`vako, na mom motoru nije akrap , ne menja se nikakva dizna, KTM ima dva racunara, jedan koji kontrolise ubrizgavanje, drugi ECU.Ovaj drugi izmedju ostalog skida restriktore na drugoj i trecoj brzini koji su u sluzbi usrane ekologije , jebala ih ekologija.U svkakom slucaju , oba racunara moraju da se reprogramiraju.Ta mapa i jeste bas akrapova, i najbolje i radi sa akrapovicima.Ta prica u vezi toga da se na akrapovom izduvu ne radi mapa nema veze sa mozgom, zato cim otvoris izduv, elektronika dobija totalno drugacije parametre.Evo ti jedan primer, moj motor se gasio na leru po par puta dnevno, danas posle remapiranja ni jednom .
nako, rekoh stari Duke ;)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Remaping Empty
PostajNaslov: Re: Remaping   Remaping Emptyuto vel 23 2010, 21:25

palacgore
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Remaping Empty
PostajNaslov: Re: Remaping   Remaping Emptysri vel 24 2010, 00:12

http://www.akrapovic.com/motorcycle-exhaust/faq/exhaust-recommendations/

ne mora se nista prestelavati kod Slip On-a..ja si ni na CBR-ki nisam nista stelao pa radi ok..a znam ih bome jos podosta koji nisu nista mijenjali...

kada sam stavio EVO 2 na GSX-R 600K4, tada je trebalo podesiti CO2 (ako se dobro sjecam), ali to je bilo sa cijelim sustavom, i radilo se o kratkom topu..jos nisam cuo da se nekome gasi motor nakon stavljanja Slip On-a..doduse, Akrapi za KTM idu preko njihove mreze, ali da ide cip sa njim, to isto nisam cuo, a kamoli mjenjanje dizni i slicno..ne kazem da nije istina, ali to mi je prvi glas palacgore
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Remaping Empty
PostajNaslov: Re: Remaping   Remaping Emptysri vel 24 2010, 06:12

Fifty je napisao/la:
`vako, na mom motoru nije akrap , ne menja se nikakva dizna, KTM ima dva racunara, jedan koji kontrolise ubrizgavanje, drugi ECU.Ovaj drugi izmedju ostalog skida restriktore na drugoj i trecoj brzini koji su u sluzbi usrane ekologije , jebala ih ekologija.U svkakom slucaju , oba racunara moraju da se reprogramiraju.Ta mapa i jeste bas akrapova, i najbolje i radi sa akrapovicima.Ta prica u vezi toga da se na akrapovom izduvu ne radi mapa nema veze sa mozgom, zato cim otvoris izduv, elektronika dobija totalno drugacije parametre.Evo ti jedan primer, moj motor se gasio na leru po par puta dnevno, danas posle remapiranja ni jednom .

Imas dobrog servisera kod nas uzmu mjesec dana za mapiranje i ne gasi se do doma,a onda poslje opet cijelu sezonu zajebava do sljedeceg mapiranja u zimskom periodu smjehh smjehh smjehh
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Remaping Empty
PostajNaslov: Re: Remaping   Remaping Emptysri vel 24 2010, 13:53

mijenjala se dizna jer je bila frga u igri ako me sjecanje ne vara!!

MARAC: jesi se ti igrao sa mapama na R1??? da se dosta toga izvuci, a mape se stelaju preko cukica, znaci nemre jednostavnije!! to je ono kaj Honde nemogu mrgreen
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Remaping Empty
PostajNaslov: Re: Remaping   Remaping Emptysri vel 24 2010, 19:26

Foggy je napisao/la:
mijenjala se dizna jer je bila frga u igri ako me sjecanje ne vara!!

MARAC: jesi se ti igrao sa mapama na R1??? da se dosta toga izvuci, a mape se stelaju preko cukica, znaci nemre jednostavnije!! to je ono kaj Honde nemogu mrgreen

zakaj bi to na Hondi uopce radili finger
[Vrh] Go down
marac
vonaBE stariji jazavac
vonaBE stariji jazavac
marac


Broj postova : 1083
Lokacija : ZeGe

Remaping Empty
PostajNaslov: Re: Remaping   Remaping Emptysri vel 24 2010, 19:44

Foggy je napisao/la:
mijenjala se dizna jer je bila frga u igri ako me sjecanje ne vara!!

MARAC: jesi se ti igrao sa mapama na R1??? da se dosta toga izvuci, a mape se stelaju preko cukica, znaci nemre jednostavnije!! to je ono kaj Honde nemogu mrgreen

hm?? to mi je prvi glas? daj pojasni malo?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Remaping Empty
PostajNaslov: Re: Remaping   Remaping Emptyčet vel 25 2010, 07:48

marac je napisao/la:
Foggy je napisao/la:
mijenjala se dizna jer je bila frga u igri ako me sjecanje ne vara!!

MARAC: jesi se ti igrao sa mapama na R1??? da se dosta toga izvuci, a mape se stelaju preko cukica, znaci nemre jednostavnije!! to je ono kaj Honde nemogu mrgreen

hm?? to mi je prvi glas? daj pojasni malo?

nadi na netu negdje kak se ude prek cukica u taj neki editor pa mozes smjesu pojacati! frend je to radio na 06 R1, pretpostavljam da imaju i starije
[Vrh] Go down
marac
vonaBE stariji jazavac
vonaBE stariji jazavac
marac


Broj postova : 1083
Lokacija : ZeGe

Remaping Empty
PostajNaslov: Re: Remaping   Remaping Emptyčet vel 25 2010, 08:05

Foggy je napisao/la:

nadi na netu negdje kak se ude prek cukica u taj neki editor pa mozes smjesu pojacati! frend je to radio na 06 R1, pretpostavljam da imaju i starije

Pa moja je isto 06, ne moraš odmah vrijeđati samo zato što je malo razjebana mrgreen

Jedino što ja znam da može je da si riktaš jačinu osvjetljenja satova, na koliko okretaja hoćeš da ti se pali lampica za šaltanje i na koliko hoćeš da ti bude blokada, ali ajd dobro budem još malo prosurfao palacgore
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Remaping Empty
PostajNaslov: Re: Remaping   Remaping Emptyčet vel 25 2010, 08:25

marac je napisao/la:
Foggy je napisao/la:

nadi na netu negdje kak se ude prek cukica u taj neki editor pa mozes smjesu pojacati! frend je to radio na 06 R1, pretpostavljam da imaju i starije

Pa moja je isto 06, ne moraš odmah vrijeđati samo zato što je malo razjebana mrgreen

Jedino što ja znam da može je da si riktaš jačinu osvjetljenja satova, na koliko okretaja hoćeš da ti se pali lampica za šaltanje i na koliko hoćeš da ti bude blokada, ali ajd dobro budem još malo prosurfao palacgore
mislim da se sa R1 nemre nis napravit po tom pitanju Crying or Very sad zapravo moze ali vam treba ...




























zx spectrum kojeg vise nema smjehh smjehh smjehh smjehh
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Remaping Empty
PostajNaslov: Re: Remaping   Remaping Emptyčet vel 25 2010, 08:26

Foggy je napisao/la:
mijenjala se dizna jer je bila frga u igri ako me sjecanje ne vara!!

MARAC: jesi se ti igrao sa mapama na R1??? da se dosta toga izvuci, a mape se stelaju preko cukica, znaci nemre jednostavnije!! to je ono kaj Honde nemogu mrgreen
bravo, na to sam mislil sam sam se loze odrazil mrgreen palacgore
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Remaping Empty
PostajNaslov: Re: Remaping   Remaping Emptyčet vel 25 2010, 08:28

Ivan_ZG je napisao/la:
http://www.akrapovic.com/motorcycle-exhaust/faq/exhaust-recommendations/

ne mora se nista prestelavati kod Slip On-a..ja si ni na CBR-ki nisam nista stelao pa radi ok..a znam ih bome jos podosta koji nisu nista mijenjali...

kada sam stavio EVO 2 na GSX-R 600K4, tada je trebalo podesiti CO2 (ako se dobro sjecam), ali to je bilo sa cijelim sustavom, i radilo se o kratkom topu..jos nisam cuo da se nekome gasi motor nakon stavljanja Slip On-a..doduse, Akrapi za KTM idu preko njihove mreze, ali da ide cip sa njim, to isto nisam cuo, a kamoli mjenjanje dizni i slicno..ne kazem da nije istina, ali to mi je prvi glas palacgore
nisam ni napisao da se s akrapima mjenja cip kod KTM-a, vec se mjenjao i mjenja se kod starog RSV-a i Tuona 8) zapravo, s akrapima i dobis cip 8)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Remaping Empty
PostajNaslov: Re: Remaping   Remaping Emptyčet vel 25 2010, 15:24

marac budes covjeku cevape platio pa ce ti to napraviti mrgreen
[Vrh] Go down
marac
vonaBE stariji jazavac
vonaBE stariji jazavac
marac


Broj postova : 1083
Lokacija : ZeGe

Remaping Empty
PostajNaslov: Re: Remaping   Remaping Emptyčet vel 25 2010, 15:27

Foggy je napisao/la:
marac budes covjeku cevape platio pa ce ti to napraviti mrgreen

palacgore
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Remaping Empty
PostajNaslov: Re: Remaping   Remaping Emptyčet vel 25 2010, 19:52

Foggy je napisao/la:
marac budes covjeku cevape platio pa ce ti to napraviti mrgreen
uzmi mu i kajmak, nebus valjda na suho mrgreen
[Vrh] Go down
Sponsored content





Remaping Empty
PostajNaslov: Re: Remaping   Remaping Empty

[Vrh] Go down
 
Remaping
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
XXL Racing Team :: Moto po markama :: KTM-
Forum(o)Bir: