XXL Racing Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin
Similar topics

 

 odjelo dvodjelno kupujem

Go down 
+2
Highlander
marac
6 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




odjelo dvodjelno kupujem Empty
PostajNaslov: odjelo dvodjelno kupujem   odjelo dvodjelno kupujem Emptyčet srp 21 2011, 16:53

braćo bikeri
visina 173 kila 72
traži se isključivo crno odjelo dvodjelno broj 50 ili 52
ako ima neko od vas za prodat dogovorimo se a ako nema
uputite me di da to pogledam po zgu. hvala
[Vrh] Go down
marac
vonaBE stariji jazavac
vonaBE stariji jazavac
marac


Broj postova : 1083
Lokacija : ZeGe

odjelo dvodjelno kupujem Empty
PostajNaslov: Re: odjelo dvodjelno kupujem   odjelo dvodjelno kupujem Emptypet srp 22 2011, 07:40

ennio je napisao/la:
braćo bikeri
visina 173 kila 72
traži se isključivo crno odjelo dvodjelno broj 50 ili 52
ako ima neko od vas za prodat dogovorimo se a ako nema
uputite me di da to pogledam po zgu. hvala

Brijem da će ti 52 biti malo preveliko a možda čak i 50. Po ovim gabaritima ti si prije za 48 Wink
[Vrh] Go down
Highlander
pravi deda
pravi deda
Highlander


Broj postova : 510
Lokacija : Brdo Jesenjsko/Zg

odjelo dvodjelno kupujem Empty
PostajNaslov: Re: odjelo dvodjelno kupujem   odjelo dvodjelno kupujem Emptypet srp 22 2011, 12:23

marac je napisao/la:


Brijem da će ti 52 biti malo preveliko a možda čak i 50. Po ovim gabaritima ti si prije za 48 Wink

Da je 178, onda da. Wink mrgreen
[Vrh] Go down
Shtica
pripravnik
pripravnik
Shtica


Broj postova : 196
Lokacija : Pod šankom

odjelo dvodjelno kupujem Empty
PostajNaslov: Re: odjelo dvodjelno kupujem   odjelo dvodjelno kupujem Emptypet srp 22 2011, 13:07

Imam ti ja Arlen Ness dvodjelno odijelo, skračene hlače za hobite, boja crna ( naknadno farbano ) malo poguljena desna strana, ali prefarbana ! svi protektori i slideri....
Cijena vrlo dobra 300 EUR
[Vrh] Go down
Cro Rom
a.k.a.Vincek sladoledar
a.k.a.Vincek sladoledar
Cro Rom


Broj postova : 699
Lokacija : v BISTRI :)

odjelo dvodjelno kupujem Empty
PostajNaslov: Re: odjelo dvodjelno kupujem   odjelo dvodjelno kupujem Emptypet srp 22 2011, 16:39

Shtica je napisao/la:
Imam ti ja Arlen Ness dvodjelno odijelo, skračene hlače za hobite, boja crna ( naknadno farbano ) malo poguljena desna strana, ali prefarbana ! svi protektori i slideri....
Cijena vrlo dobra 300 EUR

Točno sam znao da ti buš imal nekaj! mrgreen palacgore


E da ennio ja imam 178cm i 85kg i nosim broj 52 palacgore pa ti računaj! mrgreen
[Vrh] Go down
Shtica
pripravnik
pripravnik
Shtica


Broj postova : 196
Lokacija : Pod šankom

odjelo dvodjelno kupujem Empty
PostajNaslov: Re: odjelo dvodjelno kupujem   odjelo dvodjelno kupujem Emptypet srp 22 2011, 17:57

Pa naravno da imam !
[Vrh] Go down
Gost
Gost




odjelo dvodjelno kupujem Empty
PostajNaslov: Re: odjelo dvodjelno kupujem   odjelo dvodjelno kupujem Emptysub srp 23 2011, 13:48

pozdrav ekipa evo ovako pronjuškao sam nešto ta odjela.
u splitu jedino ima promoto uvoznik spyka i vjrojatno ću kupit model blaster za 3800
takvog mi ima frend (175 visina 84 kila) broj 54 provao neki dan jako mi je komodno mogao bi ga obuć i na neku deblju majcu zimi. i jedino i imaju još od toga modela u dućanu broj 54.
a i ona slika ss gorbnika šta sam stavlja sam vozio u spykovom jednodjelnom odjelu br 54

heldovu kožnu jaknu imam broj 48 i mala mi je moram se jaku utegnit da bih opće zakopčao patent u struku.

još u kaptolcargo ima arlenness dvodjelon ispod 4 ijade akcija ali veliki brojevi 56 58 i u šepića se može nać isto novo ispod 4 iajde novo manjih brojeva vjerojatni ixs.

mislim da bi mi 52 bio idealan, ali ću u promota vjerojatno uzet toga spyka bez obzira šta je broj 54 nije mi toliko preveliko a cjenovno je prihvatljivo, osim ako mi nespuste cijenu "na prihvatljivo" nekog novijeg spyk dvodjelnog odjela broj 52
[Vrh] Go down
Zagi
Cartman
Cartman
Zagi


Broj postova : 2755
Lokacija : Zaljev Svinja

odjelo dvodjelno kupujem Empty
PostajNaslov: Re: odjelo dvodjelno kupujem   odjelo dvodjelno kupujem Emptysub srp 23 2011, 14:37

ak si uzmeš preveliko odijelo, a ja vidim da budeš, prekrasno će ti bit vozit se preko 100 kmh... odijelo ti mora bit ful tijesno, jer to je koža i ona se rasteže, a ak ti je u startu preveliko i još se rastegne to bu bu bilo općenarodno veselje kad se kreneš vozit...
[Vrh] Go down
Highlander
pravi deda
pravi deda
Highlander


Broj postova : 510
Lokacija : Brdo Jesenjsko/Zg

odjelo dvodjelno kupujem Empty
PostajNaslov: Re: odjelo dvodjelno kupujem   odjelo dvodjelno kupujem Emptysub srp 23 2011, 14:52

Zagi je napisao/la:
ak si uzmeš preveliko odijelo, a ja vidim da budeš, prekrasno će ti bit vozit se preko 100 kmh... odijelo ti mora bit ful tijesno, jer to je koža i ona se rasteže, a ak ti je u startu preveliko i još se rastegne to bu bu bilo općenarodno veselje kad se kreneš vozit...

Kaj ne vidiš da bu ispod deblju majcu obukel. razmisljam mrgreen
[Vrh] Go down
Shtica
pripravnik
pripravnik
Shtica


Broj postova : 196
Lokacija : Pod šankom

odjelo dvodjelno kupujem Empty
PostajNaslov: Re: odjelo dvodjelno kupujem   odjelo dvodjelno kupujem Emptysub srp 23 2011, 14:56

Ovo što ti Zagi kaže je 100% tako. Kupovina odijela je jebeno bitna za dobar filing u vožnji.
Nemoj žurit i bacat lovu bez veze, posudi od nekoga kada ti zatreba a u sječnju 2012 sjedni u auto i na sajam u Veronu gdje češ za 500 EUR birat odijelo !
[Vrh] Go down
Shtica
pripravnik
pripravnik
Shtica


Broj postova : 196
Lokacija : Pod šankom

odjelo dvodjelno kupujem Empty
PostajNaslov: Re: odjelo dvodjelno kupujem   odjelo dvodjelno kupujem Emptysub srp 23 2011, 16:33

A gle kako mi dobro stoji !
Privitci
odjelo dvodjelno kupujem AttachmentResize of DSC02045.jpg
You don't have permission to download attachments.
(105 Kb) Downloaded 9 times
odjelo dvodjelno kupujem AttachmentResize of DSC02044.jpg
You don't have permission to download attachments.
(88 Kb) Downloaded 8 times
[Vrh] Go down
Gost
Gost




odjelo dvodjelno kupujem Empty
PostajNaslov: Re: odjelo dvodjelno kupujem   odjelo dvodjelno kupujem Emptysub srp 23 2011, 16:52

bio sam ove godine u veroni, s namjerom da kupim kacigu pa jeftinije proša u novema nove s kupnjom shark rsi de puniet kacige nego šta je gore koštala.
a uz plaćeni put, noćenje "noćni izlazak u disko" i sve ostale popratne troškove mogu slobodno odjelo birat od cc 600- 700 eura u splitu jer gore barem ono šta bi uzima je 400-500.

ajde odgovorili ste me od broja 54

jel ovaj arlennes ovako izgleda i nakon pada i bojanja
možda bi ja moga pričekat s odjelom do grobnika u 9 mj

ako u promota nedogovorim odjelo broj 52 a sumljam da hoću jer je u italiji feragosto a jedino imaju taj jedan broj od blaster modela, a nove modele odjela sigurno neće tit spustit za 20 %
[Vrh] Go down
Gost
Gost




odjelo dvodjelno kupujem Empty
PostajNaslov: Re: odjelo dvodjelno kupujem   odjelo dvodjelno kupujem Emptysub srp 23 2011, 17:02

Highlander meni tirba debela majca ispod jakne jer vozam cijele godine i po kiši a znalo se dogodit da i snijega ima na nogostupu a honda je na kolniku

hondu sam doveo 02.11.2010 sa 14500 tisuća na satu a 4 tiuće sam napravio do 31.03.2011

a trenutno honda ima 26100km što znači da sam u 9 mjeseci napravio 11600km
a mislim da ću do 02.11.2011 godišnju kilometražu zaključit na oko 17000- 18000 tisuća prijeđenih kilometara

[Vrh] Go down
Mile
starješina jazavac
starješina jazavac
Mile


Broj postova : 3501

odjelo dvodjelno kupujem Empty
PostajNaslov: Re: odjelo dvodjelno kupujem   odjelo dvodjelno kupujem Emptysub srp 23 2011, 18:05

Od 4mj do sada sam napravio nešto više od 8 000km po zimi se ne vozim. Od 04. do 10.mj napravim preko 15 000km pod uvjetom da ne idem sa motorom na posao i da se ne spičkam negdje mrgreen.
[Vrh] Go down
http://www.xxlracingteam.com
Gost
Gost




odjelo dvodjelno kupujem Empty
PostajNaslov: Re: odjelo dvodjelno kupujem   odjelo dvodjelno kupujem Emptysub srp 23 2011, 21:20

uuu svaka čast mile kul
vjerojatno imaš puno slobodnog vremena od 4 do 10 mj.
[Vrh] Go down
Highlander
pravi deda
pravi deda
Highlander


Broj postova : 510
Lokacija : Brdo Jesenjsko/Zg

odjelo dvodjelno kupujem Empty
PostajNaslov: Re: odjelo dvodjelno kupujem   odjelo dvodjelno kupujem Emptysub srp 23 2011, 21:48

ennio je napisao/la:
uuu svaka čast mile kul
vjerojatno imaš puno slobodnog vremena od 4 do 10 mj.

Ima, kad dođe s posla. mrgreen
[Vrh] Go down
Gost
Gost




odjelo dvodjelno kupujem Empty
PostajNaslov: Re: odjelo dvodjelno kupujem   odjelo dvodjelno kupujem Emptypon kol 01 2011, 09:02

Odijelo treba biti maksimalno uz tijelo, jer ukoliko je preveliko, osim sto ce 'klaparati' kod prebrze voznje, u slucaju pada visak koze te moze sam izguliti.

Kupovati na neviđeno ti ne sugeriram nikako. Odi u ducan, probaj, i izaberi sto ti stoji.
Isto tako, majica ispod odijela ti ne drzi vodu, pogotovo ne neka debela, jer te inkomodira u samoj voznji. Uzmi si one tanke majice, od malo boljeg proizvođača (planinarska oprema) koje drže toplinu tijela i to ti je ok, ako se već voziš po zimi.



[Vrh] Go down
Sponsored content





odjelo dvodjelno kupujem Empty
PostajNaslov: Re: odjelo dvodjelno kupujem   odjelo dvodjelno kupujem Empty

[Vrh] Go down
 
odjelo dvodjelno kupujem
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dainese dvodjelno odijelo
» KUPUJEM CROSS MOTOR

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
XXL Racing Team :: Oglasnik :: Motori i moto oprema-
Forum(o)Bir: