XXL Racing Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin
Similar topics

 

 AXO jakna vel.XL

Go down 
+2
Mile
Vex
6 posters
Autor/icaPoruka
Vex
Premier Helmet
Premier Helmet
Vex


Broj postova : 860
Lokacija : ZG

AXO jakna vel.XL Empty
PostajNaslov: AXO jakna vel.XL   AXO jakna vel.XL Emptyuto tra 12 2011, 06:51

Prodajem jaknu AXO, vel.XL, stoji mi u ormaru već godinama, malo nošena još dok sam skuter vozio, bez oštećenja, hitno pa ako nekome treba ili čuje da netko traži takvu jaknu. Skidaju se rukavi i podstava, sa svim protektorima.

AXO jakna vel.XL Dsc00174akz.th



800 kn fixno!


Zadnja promjena: Vedran; uto tra 12 2011, 15:22; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Mile
starješina jazavac
starješina jazavac
Mile


Broj postova : 3501

AXO jakna vel.XL Empty
PostajNaslov: Re: AXO jakna vel.XL   AXO jakna vel.XL Emptyuto tra 12 2011, 09:47

Koja bi cijena bila ?? budi nežan kriza je mrgreen. Trebala bi mi jedna takva za grad pošto sam sjebo sve od svoje opreme oooNE. A ova crvena bi mi pasala uz metrovitog i kacigu i rukavice mrgreen.
[Vrh] Go down
http://www.xxlracingteam.com
Sekol
stuntRR
stuntRR
Sekol


Broj postova : 1660

AXO jakna vel.XL Empty
PostajNaslov: Re: AXO jakna vel.XL   AXO jakna vel.XL Emptyuto tra 12 2011, 10:12

Mile je napisao/la:
Koja bi cijena bila ?? budi nežan kriza je mrgreen. Trebala bi mi jedna takva za grad pošto sam sjebo sve od svoje opreme oooNE. A ova crvena bi mi pasala uz metrovitog i kacigu i rukavice mrgreen.

Ja sam takvu IXS, samo plavo crnu prodal za 300kn, tak da ti ej to realna cijena...možda čak i manje vredi mrgreen
[Vrh] Go down
Mile
starješina jazavac
starješina jazavac
Mile


Broj postova : 3501

AXO jakna vel.XL Empty
PostajNaslov: Re: AXO jakna vel.XL   AXO jakna vel.XL Emptyuto tra 12 2011, 10:18

Sekol je napisao/la:
Ja sam takvu IXS, samo plavo crnu prodal za 300kn, tak da ti ej to realna cijena...možda čak i manje vredi mrgreen

prodano palacgore mrgreen
[Vrh] Go down
http://www.xxlracingteam.com
Vex
Premier Helmet
Premier Helmet
Vex


Broj postova : 860
Lokacija : ZG

AXO jakna vel.XL Empty
PostajNaslov: Re: AXO jakna vel.XL   AXO jakna vel.XL Emptyuto tra 12 2011, 13:27

Mile je napisao/la:
Koja bi cijena bila ?? budi nežan kriza je mrgreen. Trebala bi mi jedna takva za grad pošto sam sjebo sve od svoje opreme oooNE. A ova crvena bi mi pasala uz metrovitog i kacigu i rukavice mrgreen.
Pa piše ti cijena, kaj je najgore tebi bi bila i taman. Al evo, da nisam kolegijalan, za tebe 700 kn. 1700 je plaćena nova, a ovu da vidiš, vidit ćeš da gotovo da nije ni nošena jer je fakat ko nova. Jbg, trebam za regu svaku kunu! mrgreen
[Vrh] Go down
king
HEMAN
HEMAN
king


Broj postova : 565
Lokacija : Zagrebačkim ulicama

AXO jakna vel.XL Empty
PostajNaslov: Re: AXO jakna vel.XL   AXO jakna vel.XL Emptyuto tra 12 2011, 13:37

Ja sam svoju platil 3600 i sad ju prodajem za700 Wink
[Vrh] Go down
Zagi
Cartman
Cartman
Zagi


Broj postova : 2755
Lokacija : Zaljev Svinja

AXO jakna vel.XL Empty
PostajNaslov: Re: AXO jakna vel.XL   AXO jakna vel.XL Emptyuto tra 12 2011, 13:40

skupo je to... mrgreen
[Vrh] Go down
Vex
Premier Helmet
Premier Helmet
Vex


Broj postova : 860
Lokacija : ZG

AXO jakna vel.XL Empty
PostajNaslov: Re: AXO jakna vel.XL   AXO jakna vel.XL Emptyuto tra 12 2011, 13:41

Zagi je napisao/la:
skupo je to... mrgreen
Onda si kupite takvu novu za te pare! palacgore
[Vrh] Go down
Zagi
Cartman
Cartman
Zagi


Broj postova : 2755
Lokacija : Zaljev Svinja

AXO jakna vel.XL Empty
PostajNaslov: Re: AXO jakna vel.XL   AXO jakna vel.XL Emptyuto tra 12 2011, 13:48

Vedran je napisao/la:
Zagi je napisao/la:
skupo je to... mrgreen
Onda si kupite takvu novu za te pare! palacgore
a viđe ih tu na popustu od 50 odsto mrgreen http://www.motobencony.com/katalog/akcija/
jebiga Vedran, sve je fest pojeftinilo... mislim da daš za 5 glavi da bi to bila onak super fer cijena palacgore
[Vrh] Go down
Vex
Premier Helmet
Premier Helmet
Vex


Broj postova : 860
Lokacija : ZG

AXO jakna vel.XL Empty
PostajNaslov: Re: AXO jakna vel.XL   AXO jakna vel.XL Emptyuto tra 12 2011, 14:49

Zagi je napisao/la:
a viđe ih tu na popustu od 50 odsto mrgreen http://www.motobencony.com/katalog/akcija/
jebiga Vedran, sve je fest pojeftinilo... mislim da daš za 5 glavi da bi to bila onak super fer cijena palacgore
Pitanje kojih veličina, a koliko vidim daje sličan model za 945 kn, prema tome mojih 700 je ok. Mogu dat za 600 kn, al nekom poznatom, i plaća cugu! I to je više nego fer cijena, s obzirom na stanje.
[Vrh] Go down
Mile
starješina jazavac
starješina jazavac
Mile


Broj postova : 3501

AXO jakna vel.XL Empty
PostajNaslov: Re: AXO jakna vel.XL   AXO jakna vel.XL Emptyuto tra 12 2011, 15:05

Vedran je napisao/la:
Pa piše ti cijena, kaj je najgore tebi bi bila i taman. Al evo, da nisam kolegijalan, za tebe 700 kn. 1700 je plaćena nova, a ovu da vidiš, vidit ćeš da gotovo da nije ni nošena jer je fakat ko nova. Jbg, trebam za regu svaku kunu! mrgreen

Zkj najgore?? oooNE
[Vrh] Go down
http://www.xxlracingteam.com
Sekol
stuntRR
stuntRR
Sekol


Broj postova : 1660

AXO jakna vel.XL Empty
PostajNaslov: Re: AXO jakna vel.XL   AXO jakna vel.XL Emptyuto tra 12 2011, 15:21

Mislim nije da kurim frku, ali ajde da je Alpinestars...možda bi polovna vrijedila 700kn, ovak kad je AXO, 500kn bi bilo stvarno realno! palacgore
[Vrh] Go down
Vex
Premier Helmet
Premier Helmet
Vex


Broj postova : 860
Lokacija : ZG

AXO jakna vel.XL Empty
PostajNaslov: Re: AXO jakna vel.XL   AXO jakna vel.XL Emptyuto tra 12 2011, 15:22

Mile je napisao/la:


Zkj najgore?? oooNE
Pa manji si od mene, meni je velika a tebi bi bila taman! smjehh
[Vrh] Go down
Vex
Premier Helmet
Premier Helmet
Vex


Broj postova : 860
Lokacija : ZG

AXO jakna vel.XL Empty
PostajNaslov: Re: AXO jakna vel.XL   AXO jakna vel.XL Emptyned tra 17 2011, 12:25

500 kn, zadnja cijena. Miletu prevelika, dakle za nekog ko Janko recimo...
[Vrh] Go down
deny
HONDA moderator
HONDA moderator
deny


Broj postova : 1024
Lokacija : Tokyo

AXO jakna vel.XL Empty
PostajNaslov: Re: AXO jakna vel.XL   AXO jakna vel.XL Emptyned tra 17 2011, 19:54

Vedran je napisao/la:
dakle za nekog ko Janko recimo...
smjehh pun forum takvih
[Vrh] Go down
king
HEMAN
HEMAN
king


Broj postova : 565
Lokacija : Zagrebačkim ulicama

AXO jakna vel.XL Empty
PostajNaslov: Re: AXO jakna vel.XL   AXO jakna vel.XL Emptyned tra 17 2011, 20:06

Mozda bu Turbu ok ak se jos malo zbilda mrgreen
[Vrh] Go down
Vex
Premier Helmet
Premier Helmet
Vex


Broj postova : 860
Lokacija : ZG

AXO jakna vel.XL Empty
PostajNaslov: Re: AXO jakna vel.XL   AXO jakna vel.XL Emptypon tra 18 2011, 07:39

deny je napisao/la:

smjehh pun forum takvih
Znam da na forumu nema, al ak netko pita, da znate reć. palacgore
[Vrh] Go down
Gost
Gost




AXO jakna vel.XL Empty
PostajNaslov: Re: AXO jakna vel.XL   AXO jakna vel.XL Emptyuto tra 19 2011, 07:13

deny je napisao/la:

AXO jakna vel.XL 367112 pun forum takvih

Cool

stavi neki prišivak APRILIA, i ode za soma kuna bez problema AXO jakna vel.XL 394115
[Vrh] Go down
Sponsored content





AXO jakna vel.XL Empty
PostajNaslov: Re: AXO jakna vel.XL   AXO jakna vel.XL Empty

[Vrh] Go down
 
AXO jakna vel.XL
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» kaciga i jakna

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
XXL Racing Team :: Oglasnik-
Forum(o)Bir: